Ceník

Portrét (1 osoba)1.800,-Kč (75 €) – zahrnuje cca. 1 hodinu focení. 15 upravených fotografií na paměťovém online médiu.

Focení probíhá převážně v exteriéru, ale je možno využít za nepříznivého počasí i interiérových prostor. Portrétní focení prosím objednávejte alespoň dva týdny předem. Doba zpracování portrétních fotografií je max.1 týden

 

Rodinná fotografie (2 – 5 osob)2.500,-Kč (100 €) – zahrnuje max. 2 hodiny focení. 15 upravených fotografií na paměťovém online médiu.

Focení více osob probíhá vždy v exteriéru, nelépe v přírodě, ale nebráním se i fotografování v zajímavých lokalitách jako jsou např, staré opuštěné budovy, nebo továrny. Rodinné focení prosím objednávejte alespoň dva týdny předem. Doba zpracování rodinných fotografií je max.1 týden

 

Miminka (newborn) 2.800,-Kč (110 €)- zahrnuje 2 až 4 hodiny focení. 8 upravených fotografií na paměťovém online médiu.

Focení miminek probíhá nejčastěji v interiéru, ale velmi zajímavé snímky vznikají i venku v přírodě a pokud počasí dovolí, rád takové focení rodičům doporučuji. Fotografie jsou potom mnohem zajímavější a ze zkušeností vím, že se i více líbí. Newborn focení prosím objednávejte  alespoň  dva  týdny  před  narozením  dítěte  a  samotné  focení by se nemělo odkládat. Nejlépe se fotí miminka, která nejsou starší jak dva týdny. Doba zpracování newborn fotografií je max.1 týden.

 

 

Svatební focení

 

Svatební focení (základ) – 9.000,-Kč (340 €) – zahrnuje max. 3 hodiny focení. Cca.100 upravených fotografií na paměťovém online médiu.

Základní balíček obsahuje zdokumentování obřadu, včetně příjezdu nevěsty, skupinové foto a poté fotografování stylizovaných portrétů v blízkém okolí  (Každá další hodina je účtována sazbou 1.000,-)  Základní balíček lze objednat pouze na období od listopadu do března. V ostatních měsících jen na všední dny (Po – Pá).  Doba zpracování základního balíčku je max.1 týden.

 

Svatební focení (standard)  – 14.000,-Kč (540 €) – zahrnuje 10 hodin focení. 200-300 upravených fotografií na paměťovém online médiu.

V ceně Standard balíčku je zahrnuta osobní konzultace, která probíhá zhruba dva týdny před svatbou. Tady si se zákazníky dohodneme podrobnosti celého svatebního focení, včetně časového harmonogramu. Dále pak cena zahrnuje zdokumentování celého svatebního dne od příprav nevěsty (ženicha) až po večerní zábavu. Obvykle jsem k dispozici od 9:00 do 19:00 (každá další hodina je účtována sazbou 1.000,-) Standard balíček prosím objednávejte alespoň dva měsíce předem. Doba zpracování Standard balíčku je max.2 týdny.

 

Svatební focení (PREMIUM)  – 16.000,-Kč (615 €) – zahrnuje 12 hodin focení. 300-400 upravených fotografií na paměťovém online médiu + fotokniha

V ceně Premium balíčku je zahrnuta osobní konzultace, která probíhá zhruba dva týdny před svatbou. Tady si se zákazníky dohodneme podrobnosti celého focení, včetně časového harmonogramu. Dále pak cena zahrnuje zdokumentování celého svatebního dne od příprav nevěsty (ženicha) až po večerní zábavu. Dále je v ceně zahrnuta fotokniha formátu panorama 19x28cm (26 stran). Ve svatební den jsem k dispozici 12 hodin (každá další hodina je účtována sazbou 1.000,-) Premium balíček prosím objednávejte alespoň dva měsíce předem. Doba zpracování Premium balíčku je max.3 týdny.

 

Svatební focení (rezervace)

V případě svatebního focení je nutná úhrada rezervačního poplatku ve výši 30% na účet č. 2600235291/2010
  a to ihned po dohodnutí závazného termínu, nejpozději však měsíc před samotnou svatbou (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení). Do doby než zákazník poplatek uhradí není možno termín rezervovat a je riziko, že tento termín bude obsazen jinými zájemci.
O složení rezervačního poplatku a závazné rezervaci termínu je zákazník bezodkladně informován
e-mailem, který slouží zároveň jako potvrzení pro zákazníka.
Rezervační poplatek je v případě zrušení termínu ze strany zákazníka NEVRATNÝ.

 

 Příplatky

Všechny ceny zahrnují dopravu automobilem do 10km (nad 10km je sazba 5,-/km)
 Každá další fotografie nad uvedený počet u portrétního, skupinového a newborn focení – 100,-/kus
Pokročilá retuš a fotomontáže – 300,-/fotka
Další osoba navíc u rodinného focení je za příplatek 500,-

 

Surové (neupravené) fotografie neposkytuji
Výběr z fotografií může být zveřejněn na mých Facebook stránkách pokud nebude předem dohodnuto jinak.
Fotografie zálohuju po dobu 3.měsíců