/    /  Kurzy krajinářské fotografie

Krajinářské workshopy

Focení krajiny se stalo mou velkou vášní a proto jsem se rozhodl předat mé zkušenosti i Vám. Jelikož bydlím v malebném kraji jižní Moravy, kde se nachází i světoznámá oblast Moravského Toskánska, tak bych rád zaměřil naši pozornost právě sem, kde lze fotografovat mnoho zajímavých míst  v okruhu několika desítek kilometrů.

***

Landscape workshops

Landscape photography has become a great passion of mine, so I decided to pass on my experience to you. Since I live in the picturesque region of South Moravia, where the world-famous Moravian Tuscany region is located, I would like to focus our attention here, where you can photograph many interesting places within a radius of several tens of kilometers.

 

Bližší informace týkající se krajinářských workshopů:

Workshop probíhá vždy od sobotního (nedělního) poledne, kdy navštívíme většinu nejznámějších míst pro focení a ukážeme si odkud je nejvhodnější fotit. Poté se před západem slunce přesuneme na jednu až dvě lokality, kde si ukážeme v praxi focení těchto míst a kde Vám předám svoje rady a zkušenosti.

Potřebné vybavení: Zrcadlovka, nebo bezzrcadlovka. Objektiv s delším ohniskem (min. 200mm) Ideální je zoom jako například Sigma či Tamron 150-600mm. Stabilní stativ. Pevná obuv. Techniku je možno zapůjčit v Brně www.fotori.cz.

 

Cena workshopu = 2.000,-Kč (rezervační poplatek činí 500,-Kč a je v případě zrušení Vaší účasti nevratný)

 

Minimální počet účastníků workshopu = 2 účastníci

Termíny workshopů:  dle předchozí dohody

 

***

 

For more information about the landscape workshops:

The workshop always starts at noon on Saturday (Sunday), when we visit most of the most famous places for photography and show where the best places to take pictures are. Then, before sunset, we will move to one or two locations where we will demonstrate in practice how to shoot these locations and where I will give you my advice and experience.

Equipment needed: DSLR or mirrorless camera. A longer focal length lens (min. 200mm) A zoom lens such as a Sigma or Tamron 150-600mm is ideal. Stable tripod. Sturdy shoes.

Workshop price = 80,-euro (booking fee is 20,-euro and is non-refundable in case of cancellation of your participation)

Minimum number of participants = 2 participants

Workshop dates: by prior agreement